ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На честь загиблих побратимів: «ВОГОНЬ!!!»

2 Серпня 2020
На честь загиблих побратимів: «ВОГОНЬ!!!»

На Львівщині у селі Товмач, що в Кам’янко-Бузькому районі, на базі стрільбища спортивно-стрілецького клубу «Карабін» до Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників провели перший Стрілецький марафон «Рейд-2020» з тактичної швидкісної стрільби.

Серед організаторів – рада резервістів десантно-штурмових військ ЗС України, командування львівської окремої десантно-штурмової бригади й управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Для участі в змаганнях зібралися понад 40 професійних стрільців, сформувавши 15 команд. Це, зокрема, команди львівських десантників, команда резервістів оперативного резерву першої черги, стрільці підрозділів інших силових структур, а також цивільні любителі професійної стрільби.

Програма марафону, який стартував близько дев’ятої ранку і тривав до вечірніх сутінок, була досить насиченою. Умовно марафон був розділений на п’ять етапів, під час яких стрільцям необхідно було не лише вражати цілі зі своєї зброї, але й переносити вантажі, кидати гранати, працювати по цілях у приміщенні, демонструвати навички тактичного переміщенні тощо. Штрафні бали нараховували за невлучання в залікову зону мішені, ураження «заручника», помилки в контролі зброї тощо.

Зі слів співорганізатора, голови ради резервістів десантно-штурмових військ, учасника АТО капітана Володимира Ратушняка, захід має на меті популяризувати стрілецькі види спорту та динамічні види стрільби, налагодити систематичний обмін практичним досвідом у галузі вогневої підготовки серед діючих військовослужбовців та бійців оперативного резерву армії.

Відкриваючи марафон, командир львівської десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак побажав учасникам влучної стрільби і наголосив, що найкращим вшануванням пам’яті загиблих побратимів буде постійна і висока бойова підготовленість, злагодженість дій і готовність до захисту України всіх, хто носив та носить військовий однострій.

Під час виконання вправ на всіх етапах марафону діючі військовослужбовці використовували своє штатне стрілецьке озброєння. Бійці оперативного резерву армії, а також цивільні стрільці-спортсмени надавали перевагу штурмовим гвинтівкам на платформі AR-15.

Конкурентна боротьба між командами була дуже напруженою. Ніхто не хотів поступатися ані в кучності стрільби, ані в силових елементах стрілецького марафону. Втім, у запеклій боротьбі визначились лідери. У командному заліку перемогла група військовослужбовців оперативного резерву першої черги.

– Треба віддати належне всім іншим учасникам марафону, – говорить десантник-резервіст ОР-1 майор Ростислав Пашук. – Підготовка учасників, їхнє прагнення до перемоги були на висоті. Водночас перемога нашої команди – внесок у готовність десантно-штурмових військ України до виконання завдань за призначенням. Триває війна з агресором, а це значить, що ми, резервісти, повинні тримати повсякчас бойову готовність на рівні!

Для уболівальників та школярів з навколишніх населених пунктів на території стрілецького клубу львівські десантники розгорнули виставку техніки, спорядження та зброї, що перебувають на озброєнні українських ДШВ. Військовослужбовці з реальним досвідом участі в бойових діях залюбки відповідали на запитання цивільних, пояснюючи призначення та принципи роботи кожного виду зброї та військового спорядження.

 

Фото та відео автора

 

 

10

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини