ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів і Уманський національний університет уклали договір про співпрацю

12 Серпня 2020, 18:46
Мінветеранів і Уманський національний університет уклали договір про співпрацю

Заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції та ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко підписали договір про співпрацю.

Як повідомляє пресслужба Мінветеранів, документ передбачає взаємодію з питань обміну інформацією для реалізації ветеранських освітніх проєктів, які пропонує Уманський університет.

«Є прямий взаємозв’язок між отриманням освіти нашими ветеранами і майбутнім країни. Успішність тих, хто встав на захист незалежності держави, пов’язана з подальшою реалізацією їхніх знань, має стати основою успішності суспільства. Патріот, який є конкурентоспроможним на ринку праці, приносить користь собі і державі та платить податки, є однією зі складових формування заможної України», – зазначив Олексій Ілляшенко.

Заступник міністра у справах ветеранів подякував ректору університету та викладачам навчального закладу за ініціативну позицію щодо підтримки ветеранів.

– Нам приємно чути, що наш університет став першим із закладів освіти, з ким Міністерство у справах ветеранів уклало такий договір. Наші навчальні заклади чекають учасників АТО, ветеранів на навчання та реадаптацію. Сподіваюся, підписання цього документа розширить можливості обох сторін, – підсумувала Олена Непочатенко.

У виші зазначають, щорічно за рахунок бюджету Уманський національний університет садівництва може навчати на різних спеціальностях до 800 ветеранів.

 

Читайте нас у Facebook
Новини