ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Льотчики-винищувачі тренувалися у знищені умовного противника

13 Серпня 2020
Льотчики-винищувачі тренувалися у знищені умовного противника

На базі бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр», що на Полтавщині, відбулися льотно-тактичні навчання авіаційної ескадрильї з практичним застосуванням штатного озброєння в наближених до бойових умовах.

Виконували поставлені завдання з кількох аеродромів з відпрацюванням питань знищення засобів повітряного нападу і наземних цілей противника. Завдання виконували із врахуванням досвіду бойових дій на сході країни.

Злагодженість та ефективність дій залучених до навчань підрозділів  перевірив Командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко.

Примітно, що тут відпрацьовано аспекти виводу ескадрильї з під удару з наступним виконанням бойових завдань з основного та оперативного аеродромів з практичним застосуванням штатного озброєння на полігоні у взаємодії з іншими родами авіації.

За словами командування бригади, якість бомбометання та стрільби з гармат оцінено на «відмінно» й «добре». Також завдяки подібним навчанням льотний склад бригади постійно покращує професійні навички дій в умовах змін обстановки під час інтенсивного впливу засобів РЕБ.

Слід зазначити, що поставлені завдання льотно-тактичних навчань якісно відпрацьовані молодими офіцерами-льотчиками випуску 2018-2019 років.

Фото: преслужба бригади тактичної авіації ПвК «Центр»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Репортаж