ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Київське «Динамо» передало квадрокоптер для воїнів окремого розвідувального батальйону

4 Серпня 2020
Київське «Динамо» передало квадрокоптер для воїнів окремого розвідувального батальйону

Від початку війни на Сході України київське «Динамо» допомагає українським воїнам, відгукуючись на звернення з фронту, і піклується про поранених захисників. Про це повідомляє ГУР МО України.

Цього разу до клубу звернувся воїн із окремого розвідувального батальйону ЗС України з проханням допомогти придбати квадрокоптер. Представники «Динамо» одразу зв’язалися з розвідниками та обговорили необхідні деталі. Як тільки квадрокоптер було придбано, а воїни батальйону змогли приїхати в Київ, вони були запрошені до клубного офісу на стадіоні «Динамо» для передачі техніки.

Перш за все, хлопці скористалися можливістю та поклали квіти до пам’ятника Валерію Лобановському. Від імені президента клубу, усієї команди, тренерського штабу та вболівальників «біло-синіх» президент фан-клубу «Динамо» Київ Сергій Михайленко передав квадрокоптер розвідникам.

Як приємний бонус до квадрокоптера, розвідники отримали сувеніри від фан-клубу «Динамо», пройшовши посвяту у почесні вболівальники команди. А прапор клубу, на знак взаємної поваги та подяки, воїни пообіцяли розмістити на своїй позиції у районі проведення ООС. У свою чергу, прапор батальйону залишиться у фан-клубі «Динамо» та чекатиме на повернення хлопців додому цілими та неушкодженими.

 

Читайте нас в Telegram
Новини, ООС