ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Епідемічна обстановка в Збройних Силах України станом на 9 серпня

9 Серпня 2020
Епідемічна обстановка в Збройних Силах України станом на 9 серпня

Станом на 10.00 09 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 305 осіб. Про це повідомили в Командуванні Медичних Сил ЗСУ.

Всього за час пандемії одужало – 681 осіб, летальних випадків – 6. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 795 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 172 особи.

За минулу добу зареєстровано 11 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них в закладах охорони здоров’я перебуває 3 особи (Національний Військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 2 військовослужбовці, військовий госпіталь м. Десна – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 8 осіб (Київська область – 1 військовослужбовець, Львівська область – 4 військовослужбовців, Закарпатська область – 1 військовослужбовець, Вінницька область – 1 військовослужбовець, Чернігівська область – 1 державний службовець ЗСУ). 

Летальний випадок: Житомирська область -1 працівник ЗС України (з 24.07.2020р перебувала на амбулаторному лікуванні за адресою проживання. У зв’язку з погіршенням стану 02.08.2020 госпіталізована в КУ ЦМЛ N1 (м.Житомир). З 03.08.2020 була підключена до апарату ШВЛ. Померла зранку 09.08.2020р).

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини