ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Епідемічна обстановка у Збройних Силах України станом на 2 серпня

2 Серпня 2020, 11:10
Епідемічна обстановка у Збройних Силах України станом на 2 серпня

Станом на 10.00 2 серпня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіють 219 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 625 осіб, летальних випадків – 5. На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебуває 560 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби – 58 осіб.

За минулу добу зареєстровано 23 нові випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебувають 5 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 5 військовослужбовців). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 18 осіб (Київська область – 3 військовослужбовці, 1 державний службовець та 1 працівник ЗСУ, Львівська область – 7 військовослужбовців та 1 працівник ЗСУ, Одеська область – 2 військовослужбовці та 1 працівник ЗСУ, Житомирська область – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗСУ). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

 

Читайте нас в Telegram
Новини