ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Епідемічна обстановка в Збройних Силах України станом на 13 серпня

13 Серпня 2020
Епідемічна обстановка в Збройних Силах України станом на 13 серпня

Станом на 10.00 13 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 354 особи. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України

Всього за час пандемії одужало – 727 осіб, летальних випадків – 6.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 680 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 274 осіб.

За минулу добу зареєстровано 47 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 7 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 4 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 2 військовослужбовця, Кропивницька ЦРЛ – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 39 осіб (Львівська область – 25 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Київська область – 7 військовослужбовців та 3 працівника ЗС України, Дніпропетровська область – 1 військовослужбовець, Чернівецька область – 1 військовослужбовець).

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.

Стежте за нами в Instagram
Новини