ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дівчина-розвідниця – найкращий швидкісний стрілець бригади

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Серпня 2020, 17:19

В одній з механізованих бригад відбулися змагання зі швидкісної (темпової) стрільби. За результатами змагань перемогу в особистому заліку під час виконання вправи ПМ-3 здобула розвідниця Настя.

 

Цього року, як і минулого, змагання проводили далеко від пункту постійної дислокації. Бригада нині виконує завдання у складі Об’єднаних сил, тож стріляли на одному з полігонів Луганщини. Між собою на рівних змагались військовослужбовці з бойових та тилових підрозділів. Змагання проводились із чотирьох вправ зі штатної зброї: швидкісна стрільба з пістолета «Макарова» та АК-74 на влучність і на час, а також вправи тільки на влучність ПМ-3 та АК-3. У підсумку найкращий результат показала команда бригадної розвідки, друге місце вибороли танкісти, а третє командне посіли фахівці з рембату.

Зауважимо, що перше місце з темпової стрільби дівчина займає не вперше. Торік під час аналогічних змагань, які бригада також проводила в районі ООС, Настя обійшла своїх побратимів-суперників і продемонструвала найкращий результат у всій бригаді.

– Результату, що я показала на змаганні, передував не один день тренувань, – говорить розвідниця. – Не виділяю себе серед інших, я такий самий солдат, як і всі, але приємно, що жінка здатна продемонструвати вміння та навички, вищі, ніж більшість чоловіків.

Фото Наталії Рожнятівської

12

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram