ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чи можна отримати довідку про забезпечення житлом у Києві online?

6 Серпня 2020, 17:03
Чи можна отримати довідку про забезпечення житлом у Києві online?

І як це зробити ексклюзивно для АрміяІnform розповіли у Київському квартирно-експлуатаційному управлінні.

Форма довідки про забезпечення житлом визначена в додатку 17 до Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей житловими приміщеннями. Найчастіше документ потрібний військовослужбовцям під час оформлення виплати грошової компенсації за піднайом житла, отримання чи здавання службового житла, постановки чи зняття з квартирної черги тощо.

— З початком карантину питання безконтактного отримання довідки про забезпечення житлом стало ще актуальнішим, — зазначає начальник житлового відділення Київського квартирно-експлуатаційного управління капітан Роман Горбань. — Тому керівництво вирішило максимально перевести цей сервіс у режим online. Щоб отримати документ, військовослужбовець має надіслати скан-копії рапорту (заяви), всіх сторінок паспорта та витягу з послужного списку на електронну адресу kkeudovidka@post.mil.gov.ua.

Після отримання рапорту (заяви) з необхідними документами його належним чином реєструє та опрацьовує виконавець. Обсяги роботи чималі, оскільки щодня надходить до сотні пакетів документів. Після цього заявник отримує потрібний документ на свою електронну пошту — здебільшого впродовж двох-трьох тижнів. Якщо особі потрібен оригінал — вона може забрати його в Київському КЕУ, попередньо домовившись.

Отже, щоб отримати довідку, особа повинна надіслати на електронну адресу kkeudovidka@post.mil.gov.ua скан-копії рапорту (заяви)  і потрібні додатки. Якщо виникають запитання — можна зателефонувати за номером (044)-271-12-04.

Слід зауважити: для оформлення грошової компенсації за піднайом треба надати саме довідку про незабезпечення житлом за попереднім місцем служби.

Також Київське КЕУ дистанційно видає довідки про перебування на квартирному обліку (зразок рапорту (заяви) можна взяти тут), відповідно до додатка 22 Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей жилими приміщеннями.

18
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Консультації, Публікації