ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британія залучить армію для стримування потоку мігрантів, що прибули через Ла-Манш

9 Серпня 2020
Британія залучить армію для стримування потоку мігрантів, що прибули через Ла-Манш

До Великої Британії протягом декількох днів прибули сотні нелегальних мігрантів, у зв’язку з чим МВС країни звернулося за допомогою до армії, а також до уряду Франції для приборкання їхнього потоку. Про це повідомляє Reuters.

Скориставшись спекотною погодою та спокійними морськими умовами, сотні людей, включаючи дітей і вагітних жінок, за останні дні на перевантажених гумових човнах та інших невеликих суднах перетнули небезпечний морський шлях протяжністю 33 км.

Міністерство оборони Великої Британії отримало офіційний запит від міністерства внутрішніх справ про направлення збройних сил для надання допомоги прикордонникам в операціях в Дуврській протоці.

Міністр імміграційного контролю Великої Британії Кріс Філп спробував чинити тиск на Францію перед зустріччю зі своїм французьким колегою в Парижі наступного тижня.

«Французи повинні передусім перешкодити цим нелегальним мігрантам дістатися до води», — сказав Філп у своїй статті, розміщеній в газеті Daily Telegraph.

Він додав, що Велика Британія намагатиметься повернути до Франції тих, хто прибув у країну через Ла-Манш.

Міністерство внутрішніх справ Франції заявило, що групи контролю на північному узбережжі щодня перехоплюють мігрантів, і для цього були мобілізовані додаткові ресурси. Для розв’язання цієї проблеми Франція попросить Велику Британію заплатити 30 млн фунтів (39,12 млн доларів) поліції на протоці Ла-Манш, повідомляє газета Sunday Telegraph.

Лондон ще не ухвалив рішення про те, чи йти на зустріч цій вимозі.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України