ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артилерія морської піхоти виборювала першість у змаганнях на найкращий розрахунок ОТУ «Схід»

7 Серпня 2020
Артилерія морської піхоти виборювала першість у змаганнях на найкращий розрахунок ОТУ «Схід»

Артилеристи окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України виборювали право називатися найкращим артилерійським розрахунком 2С1 «Гвоздика», МТ-12 «Рапіра» та БМ-21 «Град» оперативно-тактичного угрупування «Схід».

Змагання проходили без бойової стрільби в районі відведення серед механізованих, мотопіхотних, танкових і десантно-штурмових бригад, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

За словами начальника групи бойового застосування ракетних військ та артилерії ОТУ «Схід», захід проведено з метою вивчення передового досвіду використання артилерійських підрозділів у районі ООС, удосконалення професійної майстерності командирів розрахунків та старших навідників, підвищення рівня польового вишколу та теоретичних знань, умінь і навичок, які потрібні для виконання успішних завдань за призначенням.

Крім того, змагання дають можливість упроваджувати нові форми та способи підготовки підрозділів, а також застосування артилерії в сучасних умовах.

Завершальний етап заходу – визначення найпрофесійніших артилерійських розрахунків.

Відповідно до видів артилерії підрозділи морської піхоти розмістилися в турнірній таблиці таким чином: екіпаж реактивної системи залпового вогню БМ-21 «Град» виборов перше місце; екіпаж самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика» – друге, а розрахунок протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра» – третє місце.

 

Підготував Назар Волошин

Фото: Пресслужба 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл, Навчання та тренування, Репортаж