ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Абітурієнтам вишу провели екскурсію пам’ятними місцями Одеси

3 Серпня 2020
Абітурієнтам вишу провели екскурсію пам’ятними місцями Одеси

У Військовій  академії (м. Одеса) стало вже доброю традицією під час вступних іспитів проводити екскурсії містом для майбутніх курсантів.

Цього року чимало юнаків та дівчат, охочих пов’язати свою долю з професією захисника Батьківщини, приїхали до навчального закладу.  На деякі спеціальності конкурс становить до п’ятнадцяти осіб на місце. Психологічне та фізичне навантаження на абітурієнтів під час іспитів дуже велике. Тому командування академії запропонувало ввести у програму вступної компанії знайомство з Одесою. Тим паче, що серед абітурієнтів багато тих, хто до цього жодного разу в житті не бував в Одесі.

Були сформовані групи абітурієнтів, які під керівництвом представників факультетів розійшлись у різних напрямках. Викладачі заздалегідь визначили маршрути для огляду найбільш знакових  в історичному сенсі місць, тому всі змогли задовольнити свої бажання й інтереси. Наприклад, заступник начальника курсу з морально-психологічного забезпечення факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) старший лейтенант Володимир Іванов повів абітурієнтів свого факультету до літературного музею.  На його думку, саме там, за представленими експонатами, документами і численними художніми цінностями, найбільш наочно можна дослідити історію становлення та розвитку Одеси.

– Мені дуже сподобалася екскурсія, – поділився своїми враженнями абітурієнт Олександр. – Дізнався багато цікавих фактів про історію Одеси та знаменитих людей, які тут жили і працювали. Екскурсія допомогла не тільки відкрити для себе це чудове місто, а й здружитися з хлопцями, з якими буду вчитись у найближчі чотири роки.

Фото пресслужби Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Сюжет