ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

1,5 млн гривень матеріальної допомоги отримали в І півріччі атовці Донеччини, члени їхніх сімей і родини загиблих учасників бойових дій

11 Серпня 2020
1,5 млн гривень матеріальної допомоги отримали в І півріччі атовці Донеччини, члени їхніх сімей і родини загиблих учасників бойових дій

Упродовж першого півріччя 2020-го учасники АТО Донеччини, члени їхніх сімей, а також родини загиблих (померлих) учасників бойових дій отримали матеріальну допомогу на суму 1,5 млн гривень. Кошти виплачені за рахунок виконавчих органів міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

Таку інформацію кореспондентці АрміяInform надали в Департаменті соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації.

В органах соцзахисту населення області на території, підконтрольній українській владі, зареєстровано 15 672 учасники АТО, зокрема, 205 членів сімей загиблих. У першому півріччі матеріальну допомогу на вказану суму виплачено 585 учасникам АТО. Майже 805 тисяч гривень із цієї суми виділено для 48 сімей загиблих.

За рахунок коштів обласного бюджету заплановано виплату матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО та членам сімей загиблих у третьому кварталі цього року в наступних розмірах:

– особам з інвалідністю I групи з числа учасників АТО – 15 тис. грн;

– особам з інвалідністю II групи з числа учасників АТО – 10 тис. грн;

– особам з інвалідністю III групи з числа учасників АТО – 8 тис. грн;

– членам сімей загиблих учасників АТО – по 5 тис. грн на кожного члена родини.

Обсяг фінансування на виплату матеріальної допомоги в Донецькій області становить 2,2 млн гривень. Через збільшення контингенту отримувачів цієї категорії дефіцит відповідної статті бюджету сягає близько 1 млн гривень.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист