ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

1000 гривень до Дня Незалежності

11 Серпня 2020
1000 гривень до Дня Незалежності

У Черкасах ветерани АТО/ООС можуть отримати грошову винагороду в розмірі 1000 гривень з нагоди Дня Незалежності України. Про це повідомив департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Також виконавчим комітетом міськради подовжено прийом документів до 31 жовтня для отримання вищезгаданої винагороди.

На виплату мають право люди з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій та бійці-добровольці, які мають цей статус відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 22.12.2017 № 19-10/УІІ.

Ці громадяни повинні мати зареєстроване місце проживання в Черкасах та перебувати на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в цьому місті станом на дату звернення та станом на 1 серпня відповідного року.

Для отримання винагороди необхідно написати особисту заяву на ім’я директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради та долучити:

  • копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову через свої релігійні переконання);
  • копію посвідчення «Особи з інвалідністю внаслідок війни», «Учасника бойових дій» або «Бійця-добровольця», копію довідки встановленого зразка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції або копію довідки про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (крім бійців-добровольців);
  • реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

Під час подачі заяви обов’язково потрібно пред’явити оригінали зазначених документів. Прийматимуть документи до 31 жовтня за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, Громадська приймальня. Номер телефону для консультації: 33-04-03.

Підготував Владислав Дем’яненко

11
1
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист