ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з Днем військ зв’язку

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Серпня 2020, 7:37 2

Щороку 8 серпня у Збройних Силах України відзначають День військ зв’язку. Важко уявити сучасне життя людства без найрізноманітніших способів та засобів комунікацій. Надійний зв’язок – це запорука успішного виконання Збройними Силами України своїх завдань за будь-яких умов. Саме це вимагає від військових зв’язківців високої фахової підготовки та володіння сучасними комунікаційними технологіями.

Правильність обраного шляху розвитку військ зв’язку підтверджує зростання їхніх спроможностей у ході відбиття збройної російської агресії. Завдяки фаховості та патріотизму воїнів-зв’язківців, їхній самовідданості та сумлінному виконанню поставлених завдань, надійно забезпечено ефективне функціонування системи управління у ході проведення операції Об’єднаних сил.

Історія воєнного мистецтва неодноразово доводила, що вміло організований військовий зв’язок є вирішальною силою для досягнення перемоги над ворогом. Саме тому воїни-зв’язківці входять до складу усіх родів військ Збройних Сил України.

Цього святкового дня я вітаю усіх, хто має відношення до цієї надзвичайно важливої та складної військової професії. Бажаю кожному з вас здоров’я та усіляких гараздів, невпинного зростання фахової майстерності задля нашої спільної перемоги над ворогом.

Слава українським військам зв’язку!
Слава Україні!

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський

Читайте нас в Telegram