ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник секретаря РНБО прокоментував можливість екстрадиції найманців «Вагнера»

30 Липня 2020, 12:31
Заступник секретаря РНБО прокоментував можливість екстрадиції найманців «Вагнера»

Україна може вимагати видачі уродженців України, яких затримали в Білорусі разом з іншими найманцями російської військової компанії «Вагнер». Це б посилило нормальні відносини України та Білорусі. Про це в коментарі «5 каналу» повідомив заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос.

Заступник секретаря РНБО вважає: «По-перше, це б посилило нормальні відносини України й Білорусі, дало б поштовх до покращення відносин. І відбило би бажання наших ворогів використовувати територію наших сусідів як плацдарм для дій проти нашої країни».

За його словами, він вже звернувся з цим питанням до Міністерства закордонних справ України.

Водночас сьогодні, 30 липня, пресслужба МЗС заявила, що вони уважно слідкують за ситуацією навколо затримання білоруськими правоохоронцями декількох десятків російських бойовиків.

«За повідомленнями ЗМІ, серед них є ті, хто воював проти України на Донбасі», – зазначили у відомстві.

У МЗС наголосили, що ці найманці «можуть бути використані для дестабілізації ситуації в Білорусі напередодні президентських вибратор».

«Питання щодо можливої екстрадиції чи інших правових дій будуть вирішуватися відповідними  правоохоронними та спеціальними органами», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, в ніч на середу, 29 липня, поблизу Мінська були затримані 32 бойовики приватної військової компанії «Вагнер», які нібито прибули «для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії» в країні.

Читайте нас у Facebook
Новини