ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З вересня, як у США: у Національній академії сухопутних військ спортивно-масову роботу проводитимуть у секціях

9 Липня 2020
З вересня, як у США: у Національній академії сухопутних військ спортивно-масову роботу проводитимуть у секціях

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з нового навчального року, тобто вже з вересня, запроваджується педагогічний експеримент з організації спортивно-масової роботи з першокурсниками – на кшталт того, який нині є у військових академіях Сполучених Штатів.

– Щоб зрозуміти зміст експерименту, поясню, як проводилась спортивно-масова робота дотепер і якою вона буде з вересня. Почну з того, що загалом на цю форму фізпідготовки відводиться п’ять годин щотижня. Дві – по обіді у будні, три – у вихідний. Проводять її у складі груп і підрозділів, включаючи зазвичай вправи на витривалість – біг, силові. Якщо чесно, то йдуть курсанти на таку спортивно-масову роботу неохоче, так би мовити, без вогнику в очах, – розповів начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту – начальник фізичної підготовки Національної академії сухопутних військ полковник Сергій Романчук. – Тепер же кожен курсант зможе з переліку наших секцій вибрати той вид спорту, який йому до вподоби, і у визначені години під керівництвом викладача або інструктора проводити навчально-тренувальні заняття. Адже ми хочемо, щоб військовослужбовці займалися спортом із задоволенням та з користю, бо коли це за бажанням і до вподоби, то буде й віддача.

До слова, в Академії діє понад 20 спортивних секцій. Серед них: військово-спортивне багатоборство, військове п’ятиборство, поліатлон, військово-спортивний комплекс, рукопашний бій, гирьовий спорт, кросфіт, бокс, ігрові види спорту, зокрема міні-футбол, волейбол, баскетбол, регбі тощо. Отже, курсантам справді буде з чого обирати.

– За їхніми успіхами уважно стежитимуть викладачі кафедри. Якщо хтось із курсантів демонструватиме хороші результати, запропонуємо йому приєднатися до нашої спортивної команди з того чи іншого виду спорту. Тобто розвивати себе фізично й брати участь у змаганнях як у самому виші, в області, так і у Збройних Силах. Якщо ні, то військові займатимуться улюбленим видом спорту у своє задоволення, – додав полковник Сергій Романчук.

Офіцер переконаний в успіху цього експерименту. І в тому, що відтепер курсанти краще ставитимуться до спортивно-масової роботи й однозначно покращать як спортивні досягнення, так і здоров’я загалом. Адже заняття відбуватимуться не з-під палки, а за власним бажанням і з урахування індивідуальних уподобань кожного військовослужбовця.

Фото з архіву пресслужби Національної академії сухопутних військ

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини