ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З 23 липня до району проведення ООС буде обмежений в’їзд цивільного великовантажного транспорту

21 Липня 2020
З 23 липня до району проведення ООС буде обмежений в’їзд цивільного великовантажного транспорту

Починаючи з 23 липня до району проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях буде обмежений в’їзд та пересування у вказаних районах транспортних засобів масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн при температурі повітря більш ніж +28°С з 10:00 до 22:00. Про це повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил.

Обмеження діятиме до особливого розпорядження.

Обмеження руху не розповсюджуватимуться на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Такі заходи здійснюються з метою збереження цілісності дорожнього покриття у районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, колодязів інженерних мереж, розташованих на проїзній частині, у період тривалої спекотної погоди, під час якої посилюється руйнівна дія транспортними засобами, забезпечення максимальної мінімізації шкідливого впливу на технічний стан дорожнього покриття автомобільних доріг.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, ООС