ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Які насправді умови у Клініці інфекційних хвороб столичного військового госпіталю

30 Липня 2020, 13:05
Які насправді умови у Клініці інфекційних хвороб столичного військового госпіталю

Нещодавно з’явилась певна публічна інформація щодо неналежних умов перебування військовослужбовців і начебто неякісного харчування хворих у Клініці інфекційних хвороб Київського військового госпіталю.

Проте у Командуванні Медичних Сил повідомили: щороку цей медичний заклад проводить планування й виконує будівельні роботи з покращення умов перебування пацієнтів. Відремонтовано всі реанімаційні відділення Центру, облаштовано місця для сучасних апаратів КТ, МРТ, ангіографа тощо.

Зважаючи на нинішню актуальність інфекційних хвороб, у Клініці інфекційних захворювань Центру за останній рік проведено певний обсяг ремонтних робіт: збудовано сучасну хлораторну станцію, відремонтовано відділення реанімації та інтенсивної терапії (для інфекційних хворих), підготовлені палати для хворих на COVID-19 з тяжким перебігом захворювання.

Водночас процес поліпшення умов розміщення хворих триває. Показані у соцмережах на фото палати є місцем тимчасового розміщення пацієнтів перед переведенням у вже відремонтовані приміщення. А харчування тут здійснюється згідно з каталогом та нормами харчування за дієтами (№1, 4, 5, 9, 15), які введені в дію відповідними нормативно-правовими актами України.

Командування Центру завжди відкрите до відвертого спілкування, процес створення сучасних, комфортних умов лікування пацієнтів продовжується.

Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» –  це сучасний багатопрофільний медичний заклад на 1100 ліжок. У Центрі функціонує понад 50 різнопрофільних лікувально-діагностичних підрозділів.

Водночас більшість клінік та відділень центру розміщені в будівлях (15 споруд), споруджених понад 100 років тому.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Спорт