ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як живе військова родина у віддаленому сіверському гарнізоні?

14 Липня 2020
Як живе військова родина у віддаленому сіверському гарнізоні?

Олександр та Дар’я Чернявські торік влітку одночасно потрапили служити в окрему танкову Сіверську бригаду, що в Гончарівському на Чернігівщині.Чи важко було молодій родині прожити цей рік, і що змінилося за цей час, з’ясовував кореспондент АрміяInform.

Перший ювілей молодого подружжя

Лейтенант Олександр Чернявський за фахом танкіст. Закінчивши Харківський військовий інститут, став заступником командира роти з озброєння танкового батальйону.

Його дружина, молодший лейтенант Дар’я, родом із Сумщини. Наразі вона – заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення в одному з чоловіком підрозділі. Після закінчення Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та військової кафедри за спеціальністю «психологія» дівчина деякий час працювала юристом на держпідприємстві в Харкові та згодом також обрала військову кар’єру.

– Коли дізналася під час розподілу в інституті, що чоловік продовжить службу в танковій бригаді, не мала жодних сумнівів, аби їхати разом із ним. І, до речі, сьогодні в нас невеличкий ювілей – рік відтоді, як ми приїхали на Чернігівщину. Спочатку було якось не по собі, але згодом усе налагодилося, − розповіла дівчина. – Винаймати житло хотіли в обласному центрі, проте дуже сподобалася природа в Гончарівському, та й щодень долати великі відстані, добираючись на службу, досить незручно

Якщо Олександр уже мав певний досвід військової служби, то для Дар’ї вона стала чимось новим.

Фронтове відрядження та власне житло сімейної пари

Невдовзі, після прибуття в частину, Олександр потрапив у своє перше тривале відрядження на Схід України.

− Близько дев’яти місяців виконував завдання з відновлення і обслуговування військової техніки в районі проведення ООС. У дружини, звісно, були певні хвилювання, але ми за кожної слушної нагоди намагались телефонувати один одному,− говорить Олександр.

…Дещо повинаймавши житло, молода сім’я, маючи певні заощадження, вирішила купити власне. До того ж і вартість його була не такою вже й високою – близько 200 тисяч гривень за двокімнатну квартиру.

– Уже зробили ремонт, є там усі необхідні меблі й техніка. Усе абсолютно нове, − підтримала розмову Дар’я. – А кожні вихідні їздимо в обласний центр – Чернігів.

У позаслужбовий час Олександр намагається якнайбільше часу проводити з коханою дружиною й інколи пограти зі співслужбовцями в футбол.

− За можливості навідуємо батьків та й про відпочинок не забуваємо. Торік були на морі, нині ще обираємо місце, куди поїдемо у відпустку, − поділився планами військовий.

На майбутнє подружжя планує і надалі проходити військову службу в танковій бригаді. Наразі ж вони чекають на поповнення у свої молодій та дружній сім’ї.

Тим більше, що, за словами Дар’ї, легко служити там, де тебе розуміють і завжди допоможуть.

− Багато хто в нашому підрозділі має бойовий досвід і може по-справжньому навчити військовій справі, − підсумував Олександр.

Фото з особистого архіву Олександра Чернявського

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації