ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як військові разом з дітьми у лазертаг грали

13 Липня 2020
Як військові разом з дітьми у лазертаг грали

На базі відпочинку «Надія» в Очакові, де відпочивають родини наших захисників, громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО» провела розважально-тренувальний захід з лазертагу.

Лазертаг – це командна військово-спортивна гра, яка є високотехнологічним різновидом пейнтболу. Постріли в ній відбуваються не кульками з фарбою, а лазерним променем з бластера-автомата. Це робить гру не лише цікавою, а й екологічно безпечною, бо після «бою» не залишається пластикових кульок та фарби.

Влучення в супротивника фіксують сенсори, закріплені на жилеті або спеціальній пов’язці на голові. Суть гри полягає у виведенні з ладу в результаті «стрілянини» всіх гравців команди-суперниці та вирішенні поставленого до початку бою завдання.

Тож батьки з дітьми розділилися на дві команди й виконували різноманітні завдання, де старші передавали військовий досвід малечі. Локація гри – територія покинутої госпітальної бази. Спочатку батьки тримали оборону, а діти наступали та брали точку, потім мінялися ролями.

Тренування тривали під пильним наглядом вчителя предметів «Фізична культура» та «Захист України», ветерана АТО, кіборга Сергія Гуcсіді. Боєць із позивним «Пламя», який пройшов пекло ДАПу, повернувшись із війни, продовжив вчителювати. Адже, за словами ветерана, саме діти допомогли «витягнути» його думками з війни.

Під час тренування Сергій навчав дітей основам ближнього та далекого бою, захоплення об’єкта, правилам тактичної оборони, групового захисного руху й маскування.

За словами організаторів, коли держава перебуває у стані війни, дуже важливо виховувати в молоді свідоме ставлення до зброї та розуміння важливості захисту Батьківщини. Крім того, командна робота батьків і дітей сприяє зміцненню родинних стосунків, тобто є своєрідною психологічною реабілітацією.

Фото: ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Армія і суспільство, Новини, Реабілітація, Спорт