ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як у Повітряних Силах шістнадцятиріччя відзначатимуть

23 Липня 2020, 9:27

Цього року урочистості до Дня Повітряних Сил, який традиційно відзначають в першу неділю серпня, будуть значно скромнішими. Пандемія Covid-19 диктує свої умови…

Якщо торік свято супроводжувалось дивовижним прольотом техніки, тисячами відвідувачів у Музеї Повітряних Сил і навіть зворушливим одруженням офіцера під симфонічний оркестр, то нині масштабних заходів не планують.

Водночас до 16-ї річниці виду захисники неба проведуть низку врочистостей, щоправда, «за зачиненими дверима» та з дотриманням карантинних умов. По усій Україні нагородять найкращих авіаторів, поіменно згадають полеглих на полі бою, а це – більше пів сотні фахівців. Будуть організовані виступи на місцевих телеканалах, сторінках газет і сайтів, де керівництво з’єднань та частин розповідатиме про героїчних побратимів…

Музей Повітряних Сил, який завжди до Дня виду відкривав двері всім охочим, цього разу, ймовірно, також відчинять. Щоправда, тільки у тому випадку, якщо не загостриться епідеміологічна ситуація.

Варто зауважити, що в урочистостях братиме участь лише обмежена кількість військовиків. Чимало авіаторів проведуть день на бойовому посту, адже щодня до бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави залучається понад тисяча військовослужбовців виду.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини