ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як спецпідрозділи силових структур відбивали атаку з моря

10 Липня 2020
Як спецпідрозділи силових структур відбивали атаку з моря

Штаб Антитерористичного центру при Службі безпеки України провів в Одеській та Миколаївській областях масштабні міжрегіональні антидиверсійні тактико-спеціальні навчання. Повідомляє пресцентр СБУ.

Заходи відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних. У них взяли участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Морської пошуково-рятувальної служби, Адміністрації морських портів України, а також представники органів місцевої влади.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на об’єктах транспортної інфраструктури південних регіонів країни.

За легендою навчань, декілька умовних диверсійних груп намагалися вчинити теракти на території Одеського морського торговельного порту та одного з державних підприємств. «Зловмисники» здійснили захоплення двох вантажних суден, одне з яких прямувало до Миколаївського порту держпідприємства.

Ще одна група озброєних «терористів» проникла на територію Одеського порту та забарикадувалась в адміністративному приміщенні. Водночас «диверсанти» захопили в «заручники» декілька осіб з керівного складу порту.

Учасники навчань поетапно відпрацювали спільні дії, оцінили ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам. Силами зведених штурмових груп спецпідрозділів проведено навчальну операцію з нейтралізації диверсантів та звільнення «заручників».

За підсумками навчання визначено стан захищеності об’єктів підприємства та надано чіткі інструкції його керівництву щодо дій у разі можливих загроз.

Підготувала Яна Задубінна, АрміяInform

 

Читайте нас у Facebook
Вишкіл