ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як піхотинці реабілітаційній центр будують

7 Липня 2020
Як піхотинці реабілітаційній центр будують

Питання психологічної і фізичної реабілітації військовослужбовців, які повертаються з району бойових дій на сході країни, завжди актуальне. На жаль, не всі захисники можуть дозволити собі відпочинок за кордоном або в дорогих санаторіях. Тому ініціатива військовослужбовців і ветеранів окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка заслуговує на особливу пошану та підтримку.

Громадська організація «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району», у яку входять діючі військовослужбовці бригади, а також ветерани славетної частини, ініціювала створення імпровізованого реабілітаційного центру. Спілчани вирішили самі облаштувати місце для відпочинку учасників бойових дій АТО/ООС та членів їхніх родин у мальовничому місці Гайсинщини.

Ця зона відпочинку розташована на березі річки серед лісового масиву. Як розповів голова громадської організації Микола Данилюк, ідея проєкту виникла давно і нині повільно, зусиллями небайдужих людей, бойових побратимів, втілюється в життя.

– Плануємо облаштувати місце, куди хлопці разом з родинами зможуть приїжджати в будь-який час на відпочинок: спілкуватися, рибалити, купатися, засмагати. Словом, відпочивати від війни морально й фізично, – зазначив Микола Данилюк.

Також у планах ветеранів російсько-української війни – створення на території центру спортивно-оздоровчої бази для дитячого військово-патріотичного гуртка, яким опікується спілка.

Наразі на території майбутнього осередку релаксу кипить робота. Військові, волонтери та їхні друзі очищують територію, встановлюють альтанки, літні веранди, спеціальні лаундж-зони. Побудували дерев’яний причал і купальню на березі річки, влаштували пляж, очистили дно від сміття й мулу. Висадили кількадесят плодових дерев та кущів. Для дітей встановили в садку альтанки та гойдалки.

Допомогу в реалізації цього проєкту надають усі небайдужі люди. Військовослужбовці та ветерани частини працюють тут безкоштовно у вільний від служби і основної роботи час. Кажуть, що хоча робота фізично важка, але в дружньому колі та з гідною метою працюється із задоволенням. Щоб втілити мрію в життя, слід виконати ще чимало роботи. Тож організатори запрошують усіх охочих долучитися до цієї доброї справи.

Фото з архіву Спілки ветеранів

4
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації, Реабілітація, Спорт