ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як курсанти-кожедубівці приборкують норовистих «крилатих коней»

29 Липня 2020
Як курсанти-кожедубівці приборкують норовистих «крилатих коней»

Летовище навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба днями дало старт у небо черговій групі майбутніх пілотів. Третьокурсники льотного факультету приступили до виконання практичних вильотів згідно з програмами фахової підготовки.

…Ранкову тишу аеродрому розриває гуркіт крилатих машин. У різноманітності мозаїки польотів високі ноти двигунів стрімких Л-39 перемежовуються з потужними басами неквапливих Ан-26. На окремому злітному майданчику тепле літнє повітря коливають лопаті гвинтокрилів, схожих на велетенських метеликів. Майбутні пілоти під керівництвом досвідчених інструкторів раз у раз стартують у небесну синь, щоб на певний проміжок часу стати єдиним цілим зі своїми повітряними машинами.

– Сьогодні впродовж вильоту на літаку Л-39 я відпрацював зліт, набір висоти, політ по колу з двома розворотами, заходження на посадку і безпосередньо посадку, – розповів майбутній пілот-винищувач курсант Антон. – Хоча попередньо визначені вправи відпрацював на тренажері й упродовж контрольно-тренувальних занять на землі, однак дещо хвилювався. Але коли в навушниках почув голос льотчика-інструктора, його спокій та впевненість одразу передались і мені. Моторна пам’ять автоматично включила свідомість на чітке виконання необхідних рухів і дій.

За словами льотно-інструкторського складу навчальної авіаційної бригади, третьокурсники достатньо володіють теоретичними та первинними навичками з основ пілотування і спроможні виконати всі поставлені перед ними завдання.

Фото Володимира Лазарєва та пресслужби ХНУПС

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Новини, Репортаж