ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Як американський радикал Шон Фуллер підривав терикони Донбасу» – черговий фейк роспропаганди

18 Липня 2020, 12:00

Заступник глави МЗС Росії Андрій Руденко нещодавно заявив, що «США в рамках загальної політики стримування Росії зацікавлені в створенні на периметрі кордонів РФ певних наривів, які змушуватимуть нас використовувати наявні ресурси для протидії таким загрозам». Про які «нариви» йдеться, певно, зрозуміло? З цих «наривів» російські «вуха» стирчать настільки, що не побачити може лише людина, яка постійно дивитися російське телебачення.

Але в «ДНР» цю фразу (як і будь-які інші промови кремлівських кураторів) сприйняли як наказ і кинулися «підтверджувати» цей «тезис».

Головний фейкомет «всея ДНР» Едуард Басурін, який лише завдяки своїй буйній фантазії, яку він періодично озвучував, дослужився аж до «заступника начальника управління народної міліції ДНР», почувши висловлення Руденка, витягнувся по стійці струнко та взяв під козирок. Перехиливши чергову склянку «забористої» російської «бояри», яка регулярно надходить з гумконвоями, Едічка видав «на-гора» чергову нісенітницю:

«Ми встановили особу переданого вчора українській стороні загиблого диверсанта. Ним виявився найманець із США Шон Фуллер з позивним «Техас», який має досвід бойових дій в Іраку».

За словами Басуріна, він був відомий «як фахівець підривної справи».

– За наявною інформацією, Шон Фуллер був прихильником ультраправих поглядів та активно взаємодіяв з українськими націоналістами, – вивергав свою хвору уяву Басурін.

Що тут сказати. Певно, на окупованих територіях чи то через нестачу лікарів, чи то через брак коштів позакривалися всі психлікарні. От і вештаються «заступники начальника управління народної міліції ДНР» на волі, без гамівних сорочок та ще й на телебачення прориваються. Звісно, що Росії це неабияк вигідно, адже свої «буйнопомішані» вже набридли місцевому електорату, тому щось свіженьке «заходить зі свистом». І понеслась сторінками рунету чергова «топновина» про «американських найманців» та «українських фашистів». Бо потрібно ж чимось народ «годувати», не про Хабаровськ же їм показувати…

8
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Публікації