ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вітаємо США з Днем незалежності!

4 Липня 2020
Вітаємо США з Днем незалежності!

Сьогодні, 4 липня, Сполучені Штати Америки відзначають свою 244-ту річницю з часу проголошення незалежності.

4 липня 1776 року «стало кульмінацією боротьби за право американців на самостійне управління і демократичне правління». Це свято встановлено на честь Декларації незалежності США від Об’єднаного Королівства Великої Британії, яку підписано 4 липня 1776-го.

4 липня 1776 року тринадцять штатів східного узбережжя Америки проголосили незалежність від Британської імперії та перестали бути її колоніями. Декларацію Незалежності одноголосно підтримано тринадцятьма штатами на конгресі в Філадельфії. Серед тих, хто її підписав, був майбутній президент США Томас Джефферсон.

Відомо, що впродовж своєї багатовікової історії Сполучені Штати Америки є прикладом демократичного суспільства, заснованого на верховенстві закону і повазі до прав людини. Американці неодноразово платили найвищу ціну за свої погляди – власним життями, але змогли вистояти і пройти через всі негаразди та виклики й збудувати міцне суспільство й державу, яка зробила велетенський внесок у розвиток усього людства.

Окрім цього, США вже багато років є надійним та послідовним партнером України, який підтримує нас на політичному, економічному та військовому рівнях.

Як повідомляла АрміяInform, за участю інструкторів із США підготовлено 13 батальйонів і три бригади. За період 2014–2020 років ми отримали допомоги від американських колег на суму понад 490 млн доларів США. Перелік наданого обладнання достатньо широкий: від сучасних засобів зв’язку та броньованих автомобілів до систем контрснайперської боротьби і радіолокаційних станцій.

Цього ж року перелік обладнання в рамках допомоги від США включає понад 30 найменувань. Усе це суттєво підвищує наші спроможності зі стримування російського агресора.

Топ 10 цікавих фактів про США

  • Спочатку зірки на оригінальному американському прапорі були розташовані по колу. Це був символ рівності всіх колоній.
  • Кольори прапора США є символічними. Так, червоний символізує героїзм та звитяжність, синій – сумлінність, справедливість та об’єктивність, а білий колір – чистоту та непорочність.
  • Кожен восьмий з тих, хто підписав Декларацію незалежності, здобув освіту в Гарварді.
  • Індичку як традиційну страву для святкування Дня незалежності запропонував Бенджамін Франклін.
  • 4 липня у 1872 р. народився 30-й Президент США Калвін Кулідж – єдиний із глав держави, народжений у День незалежності.
  • У 1778 р. генерал Джордж Вашингтон відзначив 4 липня наказом видати своїм солдатам подвійну порцію рому і здійснити артилерійський салют.
  • Феєрверки є невід’ємною частиною святкування Дня незалежності.
  • У США на юридичному рівні немає офіційної державної мови.
  • США мають у своєму розпорядженні найбільший за сукупною потужністю ядерний потенціал на Землі.
  • США мають найсильнішу армію на планеті.

 

9
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Новини світу та України