ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці продовжують ліквідовувати наслідки червневої повені в західних областях України

3 Липня 2020
Військовослужбовці продовжують ліквідовувати наслідки червневої повені в західних областях України

До ліквідації наслідків стихійного лиха в селі Стрілецький кут Чернівецької області залучили 34 військовики з 10-ї гірсько-штурмової бригади. Внаслідок відновлювальних робіт близько десяти об’єктів уже відремонтовано. Про це повідомляють на офіційному сайті Міноборони.

Від 534-го інженерно-саперного батальйону «Тиса» в селі Лопушне, що на Закарпатті, надали допомогу чотири військовослужбовці. Під час робіт використовували військовий вантажний автомобіль та екскаватор.

Загалом до ліквідації наслідків повені в готовності перебувають 922 військовослужбовці Збройних Сил та 148 одиниць військової техніки.

— Ми вже виділили на допомогу кілька одиниць технічних засобів й визначили певну кількість особового складу в разі потреби, – зазначив пресофіцер 128-ї гірсько-штурмової бригади старший лейтенант Богдан Петрик.

Крім того, Україна заручається міжнародною підтримкою у розв’язанні проблемних питань, пов’язаних із надзвичайною ситуацією.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що угорські солдати багатонаціонального технічного батальйону «Тиса», який спеціалізується на виконанні завдань після стихійних явищ, у разі потреби готові вирушити на території регіонів, які найбільше постраждали від повеней.

Нагадаємо, причиною стихійного лиха на Західній Україні стали інтенсивні опади впродовж 22-24 червня в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Через стихію загинули 3 особи, ще одна людина зникла безвісти (Івано-Франківська область). Лише на Прикарпатті внаслідок червневих повеней затоплено понад 10 тисяч житлових будинків, зруйновано 149 км автодоріг та 90 мостів.

Підготувала Анна Гудзь

11
2
Читайте нас у Facebook
Армія і суспільство, Новини