ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці Об’єднаних сил цілодобово допомагають гасити лісову пожежу в Луганській області

11 Липня 2020
Військовослужбовці Об’єднаних сил цілодобово допомагають гасити лісову пожежу в Луганській області

Починаючи з 6 липня, коли розпочалася масштабна лісова пожежа на Луганщині, військовослужбовці Об’єднаних сил відразу долучилися до боротьби зі стихійним лихом.

За допомогою підрозділів Збройних Сил України пожежу вже локалізовано. Сьогодні для приборкування природної стихії задіяно 123 армійці та 22 одиниці техніки. Про це повідомляє пресцентр ООС.

Військова інженерна техніка продовжує ставити вогню загородження і площі горіння стають все меншими і меншими. Бульдозери на артилерійському тягачі та інженерні машини розгородження відрізають шляхи розповсюдження вогню передусім на населені пункти.

Військовослужбовцями Об’єднаних сил цілодобово за допомогою БПЛА здійснюється аеро-розвідка лісу і ведеться спостереження за осередками загорянь. Вся зібрана інформація в он-лайн режимі передається пожежним командам для ефективнішої боротьби з вогнем.

Також з цивільним мешканцям працюють військові медики та інженерні підрозділи, які займаються підвозом питної води та допомагають місцевому населенню швидше відновити перекриті шляхи та зруйновані об’єкти.

Особового складу для приборкання вогню вистачає, додаткових сил та засобів залучати не потрібно.

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня на території Борівського та Охтирського лісництв біля села Осколонівка. Площа займання становила близько 50 га. Вранці 7 липня пожежу було локалізовано, проте через сильний поривчастий вітер швидкістю 20-25 м/с змінних напрямків та спеку відбулося поширення вогню на хвойні лісові квартали поблизу сіл Капітанове та Воронове, а також на територію села Смолянинове і дачний кооператив “Вовче озеро”.

Читайте нас у Facebook
Новини