ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У 44-й артилерійській бригаді завершилися заняття з тактичної медицини

11 Липня 2020, 11:20
У 44-й артилерійській бригаді завершилися заняття з тактичної медицини

Військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» завершили цей тиждень практичними заняттями з тактичної медицини. 

Головною метою занять було покращення практичних навичок надання першої медичної допомоги пораненим, самодопомоги та взаємодопомоги в бойових умовах. Під час занять армійці тренувалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації поранених безпосередньо із зони ведення вогню до місць надання кваліфікованої медичної допомоги.

За словами досвідчених військових медиків, тактична медицина – це цілий комплекс знань та навичок, який тісно пов’язаний з класичними військовими дисциплінами. Варто зазначити, що серед військових Тернопільської окремої артилерійської бригади вже є чимало досвідчених воїнів – учасників бойових дій, які не з чуток знають, що таке порятунок життя на полі бою і чого може коштувати кожна згаяна секунда, тому їх можливості дозволяють новим військовослужбовцям підвищити як індивідуальну підготовку так і у складі підрозділів.

Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини