ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Великі плани Росії на противагу нікчемного виконання

15 Липня 2020, 16:34
Великі плани Росії на противагу нікчемного виконання

Росія після вторгнення в Україну не досягла практично нічого зі своїх цілей, і не було жодної «переможної війни» проти нашої країни – про це заявив в інтерв’ю сайту «Сьогодні» міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

На запитання про те, чи може Росія піти ще на одну «переможну війну» проти України на тлі таких «погроз» сусіднім країнам, міністр відповів: «Не було в Росії жодної переможної війни проти України»

«Навіть більше, якщо повернутися у 2014 рік і згадати, які були справжні цілі Росії – а це: зупинити європейську і євроатлантичну інтеграцію, зруйнувати Україну як цілісну державу, відсікаючи від неї по суті половину територій через проєкт «Новоросія», – то ми бачимо, що перший пункт повністю провалений, другий виконаний на умовних 10–20%, бо є лише окуповані окремі райони Донецької та Луганської областей і окупований Крим. Тому насправді «успіх» російської агресії є вкрай обмеженим. А якщо до цього додати ще й ту ціну, яку заплатила і продовжує платити Росія за свою агресію, думаю, що про якусь російську перемогу можна говорити лише у хворій уяві якихось із російських ідеологів», – сказав Кулеба.

Голова МЗС України також заявляв, що Київ не має наміру міняти переговорні формати щодо Донбасу. Він зазначив, що дипломати повинні постійно мати різні варіанти для переговорів з Росією.

Підготувала Яна Задубінна, АрміяInform

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України