ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В одній з військових частин ВМС триває експеримент з фізичної підготовки

14 Липня 2020
В одній з військових частин ВМС триває експеримент з фізичної підготовки

В одній з частин Військово-Морських Сил ЗСУ, на базі якої відбувається експеримент з організації системи фізичної підготовки, провели апробацію вправ армійського тесту придатності США.

– Наша робоча група прибула до військової частини, щоб провести другу практичну частину експерименту з організації системи фізичної підготовки. На першому етапі відібрали інструкторів з фізичної підготовки, які півтора місяця навчались у ХНУПС імені Івана Кожедуба. Другий етап триває в підрозділах ЗСУ на базі двох військових частин. У кожній з них сформовано експериментальну і контрольну групи, – розповідає старший викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС імені Івана Кожедуба підполковник Олександр Ткачук. – Форми фізичної підготовки у контрольних групах проводить командна ланка, а в експериментальних – інструктори з фізичної підготовки.

Цього разу військовослужбовців перевірено за армійським тестом фізичної придатності США. За його результатами визначали фізичну придатність. Тест включав елементи: згинання рук в упорі лежачи, згинання тулуба, біг на 2 милі.

– Робоча група з цього експерименту має набрати статистичний, теоретичний і практичний матеріал щодо застосування цього елемента в ЗСУ. За нашим задумом, інструктор з фізпідготовки може проводити ранкову фізичну зарядку з військовослужбовцями строкової служби, а також навчальні заняття з фізичної підготовки, спортивно-масову роботу, впроваджувати та розвивати військово-прикладні види спорту, які безпосередньо впливають на професійну складову Збройних Сил, – розповідає начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов. – Важлива частина експерименту – тестування і обґрунтування змін щодо професійних та бойових навичок військовослужбовців. Наступні етапи мають відбутися впродовж двох місяців. Далі експеримент триватиме в інших видах і родах військ. Нова програма має поєднати найкращі елементи нинішньої та натовської систем фізпідготовки і обов’язково враховувати досвід АТО та ООС, зокрема, в аспекті бойової підготовки.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини