ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд продовжує програму забезпечення житлом ветеранів

8 Липня 2020
Уряд продовжує програму забезпечення житлом ветеранів

Кабінет Міністрів України на засіданні 8 липня ухвалив розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, розпорядження передбачає виділення 250 млн грн для придбання житла для 219 ветеранів.

«Уряд продовжує програму підтримки ветеранів війни на Донбасі. Минулого тижня ми виділили фактично 300 млн грн на житло для наших ветеранів. У ці вихідні ми вшановували пам’ять загиблих під час боїв за звільнення Слов’янська та Краматорська шість років тому», – сказав очільник уряду.

Він також зазначив, що сьогоднішнє рішення уряду так само стосується тих, «хто зі зброю в руках захищав Україну, її незалежність, цілісність та власне свої домівки». «Мова йде про 219 переселенців, які безпосередньо брали участь у антитерористичній операції. Для цих військових ми сьогодні виділимо майже 250 млн грн. Ці кошти так само будуть спрямовані на те, аби наші ветерани змогли отримати власне житло та комфортні умови проживання», – заявив Денис Шмигаль.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів, 248 млн грн будуть спрямовані до 24-х областей та міста Києва. Це дасть можливість забезпечити житлом 219 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції.

Документ ухвалено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 280, якою унормовано питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що це вже четверте рішення уряду за останній місяць щодо забезпечення  житлом ветеранів війни. Наразі вже виділено 305 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації  на забезпечення житлом 262-х учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей; 7 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на забезпечення житлом постраждалих учасників Революції Гідності, а також членів їхніх сімей; 50 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав та членів їхніх сімей, які мають інвалідність І і ІІ групи.

Підготувала Яна Задубінна, АрміяInform

11
1
Стежте за нами в Instagram
Новини