ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна підтримує роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в складних умовах – Еміне Джапарова

1 Липня 2020
Україна підтримує роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в складних умовах – Еміне Джапарова

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з Главою Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні (СММ ОБСЄ) Халітом Чевіком із метою обговорення пріоритетних напрямів діяльності Місії.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Перша заступниця міністра запевнила Главу Спеціальної моніторингової місії в повній підтримці, яку Уряд України продовжуватиме надавати СММ у складних умовах здійснення ними моніторингу безпекової ситуації на Донбасі. Висловлювалося занепокоєння, що з березня цього року з боку російської окупаційної влади в окремих районах Донецької і Луганської областей запроваджені суворі обмеження на пересування СММ під приводом боротьби з COVID-19.

Еміне Джапарова наголосила на важливості ефективного виконання мандата СММ, який поширюється на всю територію України, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, із метою забезпечення об’єктивного інформування міжнародного співтовариства про ситуацію на окупованих територіях України.

Халіт Чевік поінформував про методологію моніторингу з боку СММ, наголосивши, що його пріоритетом залишається належне виконання спостерігачами ОБСЄ мандата Місії в нинішніх складних умовах.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України