ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У яких цивільних вишах ветерани АТО/ООС можуть  навчатися

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2020, 19:37

Нині в учасників бойових дій є можливість вступити до найкращих університетів України, щоб опанувати магістерські програми. Їх запрошують на навчання Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київська школа економіки, Український Католицький Університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Обов’язкові критерії участі в конкурсі:

– статус учасника бойових дій або, за його відсутності, підтвердження від командування та двох побратимів про участь у бойових діях із зазначенням конкретних дат і місць дислокації;

– успішний вступ на магістерську програму університетів-партнерів стипендії (НаУКМА, КШЕ, УКУ, КНЕУ) на контрактній основі;

– зобов’язання після закінчення освіти працювати як мінімум рік за здобутою спеціальністю.

Подати онлайн-заявку для участі в конкурсі можна до 24 серпня 2020 року за посиланням.

Зазначимо, що всім кандидатам на стипендію важливо подати пакет документів у приймальну комісію обраного університету відповідно до правил, вказаних на сайті, та успішно скласти вступні іспити.

Інформація щодо вступу на магістерські програми:

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Київська школа економіки

Український Католицький Університет

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Ветеранська стипендія імені Богдана Радченка
повністю покриває вартість навчання

За результатами конкурсу обрані кандидати отримають фінансову допомогу в розмірі вартості навчання на магістерській програмі університету за договором (контрактом). Щодо кількості ветеранів, які отримають стипендію, вирішують засновники стипендії безпосередньо після співбесід із претендентами. Це залежатиме від розміру стипендійного фонду і вартості магістерських програм. Додатково ухвалюватимуть рішення про надання щомісячної стипендії в розмірі 1300 грн на час навчання, але не більш як 10 місяців упродовж одного навчального року.

Довідково:

Проєкт названий на честь журналіста Богдана Радченка – студента КМА першого набору, який добровольцем пішов на Схід і загинув у 2016 році. Стипендійна програма заснована й діє в навчальних закладах: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Київська школа економіки, Український Католицький Університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.. Її стипендіатами стали 10 учасників АТО/ООС, які вступили на провідні магістерські програми й успішно їх виконують.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram