ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Сенат внесли законопроєкт про щорічну військову допомогу Україні на $300 мільйонів

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2020, 8:10

Група сенаторів, що представляють Республіканську і Демократичну партії США, внесла законопроєкт, який передбачає щорічне виділення Україні 300 мільйонів доларів на військову допомогу, зокрема на надання летального озброєння.

Про це повідомляє пресслужба Комітету Сенату США з міжнародних відносин, зазначає Укрінформ.

«Цей законопроєкт демонструє Україні та Росії, що Сполучені Штати будуть підтримувати свого друга протягом усього демократичного переходу та на захист їхнього (України – ред.) суверенітету та територіальної цілісності. Цей законопроєкт зміцнить оборону України за рахунок військової підготовки та обладнання та посилення американської та європейської дипломатичної підтримки», – йдеться у заяві сенаторів-демократів.

Цей законопроєкт надсилає чітке повідомлення про те, що США стоїть поруч з українським народом у їх боротьбі за забезпечення демократичного, процвітаючого та незалежного майбутнього перед російською агресією.

Законопроєкт вимагає виділення до 300 мільйонів доларів на військову допомогу Україні, зокрема на летальну зброю.

«Санкціонувати виділення $300 мільйонів на рік іноземного військового фінансування для України, за умови сертифікацій, включаючи повноваження щодо надання Україні летальної військової допомоги», – йдеться в положенні проєкту закону.

Також сенатори пропонують виділяти 4 мільйони доларів на рік на підготовку українських офіцерів.

Іншим положенням законопроєкту є вимога до Білого дому щодо призначення посланця по Україні як представника США на мирних переговорах у нормандському форматі і сприяння діалогу між чорноморськими країнами.

Також законопроєкт закликає Держдепартамент створити робочу групу по Україні з відповідними європейськими союзниками.

Проєкт закону вимагає звіту Міноборони США і Держдепартаменту щодо потреб ЗСУ і плану надання допомоги у сфері безпеки.

«США є найсильнішим прихильником України, але її потреби в безпеці продовжують зростати під неослабним тиском з боку Москви. Двопартійний закон про партнерство у сфері безпеки в Україні дозволить вирішити ці проблеми шляхом значного збільшення довгострокової допомоги в області безпеки для наших партнерів в Україні, забезпечуючи при цьому відповідальність їх демократичних інститутів. Допомога США в забезпеченні безпеки для народу України — це те, що потрібно. Це допомагає просувати наші цінності і відповідає інтересам національної безпеки Сполучених Штатів. Цей законопроект показує, що наша прихильність безпеки України повинна бути незмінною і захищеною від політики. І я з нетерпінням чекаю можливості заручитися підтримкою цього найважливішого законодавства в Сенаті», — заявив сенатор-демократ Боб Менендес.

Як повідомляла АрміяInform, за роки війни на Донбасі США виділили ЗСУ допомогу на близько 543 млн доларів.

Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, Новини світу та України