ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі медики рятують життя воїну, якого поранив ворожий снайпер у районі ООС

3 Липня 2020
У Дніпрі медики рятують життя воїну, якого поранив ворожий снайпер у районі ООС

До реанімації Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова із району проведення операції Об’єднаних сил доправили важкопораненого захисника України. Боєць постраждав внаслідок підступного снайперського обстрілу російських окупантів поблизу селища Піски на Донеччині. Невідкладну медичну допомогу воїну надали військові лікарі в мобільному госпіталі, а потім на апараті ШВЛ провели евакуацію військовою авіацією в складних нічних умовах. Для порятунку солдата медики провели додаткові обстеження.

Наразі в Дніпрі найкращі спеціалісти лікарні Мечникова продовжують боротися за життя пораненого бійця та готують його до операції.

Як розповів головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова Сергій Риженко, 38-річний Олег зазнав тяжких кульових  поранень.

– Солдат був буквально розстріляний снайпером, – розповів Сергій Анатолійович. – Стріляли здалеку… прицільно. Він зазнав два кульових поранення. Одне ‒ в ліву руку, а інше ‒ у стегно в області тазостегнового суглоба. Велика крововтрата. Найважчий травматичний шок. Наші військові колеги надали бійцю допомогу й вчора вночі його авіаційним бортом доставлено в лікарню Мечникова. Нині реаніматологи політравми роблять все можливе, щоб відновити Олега й підготувати його до операції. Кращі лікарі-травматологи намагатимуться скласти ліву руку, яка була роздроблена на шматочки кулею снайпера. Думаю, що все вийде, проте в пацієнта попереду етапи відновлювальних операцій та реабілітація, – повідомив Сергій Риженко.

За словами лікаря, попри важкі травми, нині загрози життю мужнього чоловіка немає.

–  Ми сподіваємося, що в Олега все буде нормально. Найважчий період він пройшов. Ми хвилювалися, що крововтрата дасть великі ускладнення. Але наразі вдалося своєчасно провести всі необхідні заходи. Він отримує необхідні ліки та активно готується до операції. Травматологи зроблять усе можливе, щоб рука була відновлена, тому що при надходженні були сумніви – залишати руку, або проводити ампутацію. Було прийнято рішення – кінцівку зберегти, – сказав головний лікар.

16

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини