ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У День Незалежності в Києві відбудеться хода ветеранів

9 Липня 2020
У День Незалежності в Києві відбудеться хода ветеранів

24 серпня ветерани бойових дій організовують у столиці Всеукраїнську ходу ветеранів. Про це організатори акції повідомили під час круглого столу, який відбувся в Укрінформі.

Учасники заходу, серед яких і представники ветеранських організацій, державних установ, учасники бойових дій, волонтери, народні депутати, у ході дискусії обговорили мету проведення акції та закликали представників регіональних громадських організацій прийти 24 серпня на Ходу ветеранів і підтримати сильну, незалежну Україну, український народ.

Як зазначив голова всеукраїнського громадського об’єднання «Об’єднані Війною. 90-й батальйон», радник голови Київської облдержадміністрації з питань АТО/ООС Віталій Баранов, що саме ветерани є тією силою, об яку зламала зуби машина російської агресії, бо саме вони стали на захист Батьківщини з перших днів війни, прийшовши з мирних професій.

За його словами, 24 серпня всі ветерани мають об’єднатися та показати силу й бажання разом боронити Україну.

 

«У регіонах, хто не має змоги приїхати, організовуйтеся на місцях та проводьте місцеві ходи ветеранів. Ми започатковуємо Всеукраїнську ходу ветеранів у кожному населеному пункті», — наголосив Віталій Баранов.

Організатори Ходи ветеранів наголошують: акція відбуватиметься виключно під національними прапорами — без жодної політичної символіки.

Марш стартує від парку імені Шевченка 24 серпня. Там о 10:00 біля червоного корпусу університету імені Тараса Шевченка розпочнеться формування колон на чолі з ветеранами російсько-української війни, родинами загиблих, військовими. Ходу планується провести з 11:00 до 13:30. Крім того, з 14:00 до 17:30 на Майдані Незалежності відбудеться Віче, а з 17:00 до 21:00 проводитиметься акція «Патріотичне слово».

Представники ветеранського руху сподіваються, що на цьогорічну ходу збереться не менше людей, ніж на Марш захисників торік.

Читайте нас в Telegram
Новини