ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сили морського компоненту навчань «Сі Бриз» успішно відпрацювали операції за стандартами НАТО

25 Липня 2020, 18:35
Сили морського компоненту навчань «Сі Бриз» успішно відпрацювали операції за стандартами НАТО

У Чорному морі корабельно-катерні багатонаціональні групи виконали комплекс спільних практичних дій, направлених на забезпечення миру та безпеки у Чорноморському регіоні.

Зокрема відпрацьовано завдання з патрулювання ділянок моря, контролю за цивільним судноплавством та спостереження за морською обстановкою, проведено тактичне маневрування у кільватерному строю та ордерах.

Екіпажі кораблів і катерів відпрацювали питання взаємодії з тактичною та морською авіацією, перехоплення й догляду судна-порушника, роль якого виконувало пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко». Виконали завдання із відбиття атак швидкохідних катерів противника, провели бій з надводним кораблем ворога.

Динамічним епізодом навчань стало проведення пошуково-рятувальної операції й надання допомоги постраждалому, який перебував на воді. Своєчасно розгорнуто засоби евакуації та медпункт на борту санітарного катера «Сокаль». Спільними діями постраждалого  піднято на борт, оперативно надано першу медичну допомогу, після чого його евакуювали до найближчого медзакладу.

Кульмінацією навчань для об’єднаної катерної групи стало виконання артилерійських стрільб по морських і повітряних цілях. Застосувавши озброєння, катери успішно їх знищили.

Також під час виконання завдань у морі екіпажі кораблів провели навчання з боротьби за живучість та ліквідації пожежі у відсіку корабля.

 

11

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини