ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стрибають десантники 80-ки… Поблизу міської забудови, ліній електромереж, автошляхів

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Липня 2020, 15:14

Згідно з планом бойової підготовки, підрозділи 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України активно виконують програму стрибків з парашутом. За тиждень особовий склад здійснив понад 1000 стрибків.

Як розповів заступник командира артилерійського дивізіону з повітрянодесантної підготовки підполковник Олег Андрієнко, який того дня був виконувачем обов’язків офіцера ПДС на майданчику приземлення, вже пішов другий тиждень, як особовий склад виконує програму стрибків із парашутом.

Через погані погодні умови, зокрема сильний вітер та проливні дощі, минулого тижня доводилось не раз переносити практичні тренування. Зрештою, коли погода дарує погожий день, – десантники одразу ж приступають до виконання вправ.

Кожен із військовослужбовців  залежно від віку має виконати від 2 до 5 стрибків, щоб завершити стрибкову програму

– «Першоразники» виконують стрибок із 800 метрів. Ті, хто другий раз і більше, стрибають від 600 метрів і вище, і вже зі зброєю. Особовий склад 1-го та 2-го десантно-штурмових батальйонів, а також розвідувального підрозділу, виконали стрибки з вантажними контейнерами, – розповів офіцер парашутно-десантної служби. – Кожен із військовослужбовців  залежно від віку має виконати від 2 до 5 стрибків, щоб закрити стрибкову програму. У бригадній артилерійській групі служить військовослужбовець, якому 57 років. От йому було достатньо виконати 2 стрибки, щоб завершити програму, – сказав офіцер.

Десантники виконували стрибки з парашутом в умовах урбанізованої місцевості

Кореспондент АрміяInform перший раз був на новому місці, де виконують стрибки військовослужбовці бригади, – Дрогобицькому летовищі. Міжобласний аеропорт розташований на північно-східній околиці міста, і використовується насамперед для поштових літаків. Слід зауважити, що раніше десантники бригади стрибали в основному на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що в Яворові.

– На вищезгаданому полігоні дуже багато проводиться навчань,  зокрема міжнародних, і занять різних фахівців із бойової підготовки. І практично неможливо «вклинитися» в їхній насичений розклад. Це, по-перше. А, по-друге, що важливо для нас на цьому аеродромі, що тут поруч міська забудова, лінії електропередач, рови з водою, ліс, автошляхи – тобто всі ті умови урбанізованої місцевості, з якими доводиться стикатися під час завдань на сході країни. Відтак вони відповідають реаліям, у яких доводиться діяти десантно-штурмовим підрозділам, – наголосив підполковник Олег Андрієнко.

Заплановані стрибки з парашутом і на наступний тиждень. Аби була погода!

Фото Віталій Стечишин

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram