ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спекотний «Східняк» до Дня Незалежності

9 Липня 2020
Спекотний «Східняк» до Дня Незалежності

20 серпня до Дня Незалежності України на широкі екрани вийде створена за підтримки Держкіно стрічка «Східняк» Андрія Іванюка.

«Східняк» – українське комедійне бадді-муві за реальними історіями з життя в АТО. Це дебютний фільм режисера Андрія Іванюка, заснований на його особистій історії, та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

«…Його позивний «Борода». Він – невгамовний оптиміст, здатний вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу саме «Борода» відправляється у штаб, щоб «вибити» усе необхідне для забезпечення свого підрозділу. В напарники він бере із собою новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими й цивільними та потрапляти в різні халепи – кумедні та не дуже».

У своєму інтерв’ю до фільму актор Богдан Бенюк розповідає, що його, наче магнітом, притягнуло до персонажа, якого він грає.

«Війна теж має якісь речі, які перетворюють страшне слово «війна» в рутинну життєву ситуацію. Якщо ми маємо фільми, які показують внутрішній світ тих людей, які перебувають на війні, то це велика заслуга, і це треба робити», – ділиться враженнями актор.

Підготувала Яна Задубінна для АрміяInform

11
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt, Новини