ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спека під час вступних іспитів

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Липня 2020, 16:22

Одеса. Військова академія. Спекотний час як для абітурієнтів, так й для членів приймальної комісії.

Ну й ось… До Військової академії (м. Одеса) з’їхались випускники військових ліцеїв аби отримати військові спеціальності на факультетах підготовки спеціалістів розвідки та спеціального призначення, десантно-штурмових військ, морської піхоти, ракетно-ратилерійського озброєння, матеріально-технічного забезпечення тощо.
КПП. На тих, що прибули очікує медичний контроль, перевірка довідок на коронавірусне обстеження. Формуються команди за факультетами.

Спекотно й у приймальній комісії. Ретельно перевіряються особові справи абітурієнтів. Для усунення недоліків є ще час. Адже документи приймаються до першого серпня.
Кожному учорашньому ліцеїсту надано право скласти два іспити за визначеними предметами замість ЗНО, або ж перездати ЗНО у Військовій академії (м. Одеса) для покращення результету зовнішнього незалежного оцінювання.

…А тим часом, друга категорія абітурієнтів з числа військовослужбовців за контрактом завершує підготовку до здачі вступних іспитів. Третя ж категорія – випускники загальноосвітніх закладів і цивільна молодь розпочнуть змагатися за право бути курсантом Військової академії в Одесі з 1 серпня.
Прес-служба Військової академії пильно стежитиме за процесом вступної кампанії і розповідатеме вам про неї на офіційній сторінці вишу у Фейсбуці.
Підписуйтесь на нашу сторінку й будьте у вирі подій нашого славетного історичного навчального закладу.

Стежте за нами в Instagram