ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Серед тих, хто оформив справи до вступу у військові виші — 30 % дівчат

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Липня 2020, 14:30

Серед усіх областей України одне з найбільших планових завдань щодо відбору кандидатів до вступу у військові заклади освіти визначено для Одещини — 391 особа. І попри тривалі карантинні обмеження одесити не просто виконали план, а й перевиконали його. На сьогодні вже сформовано понад 500 особових справ потенційних кандидатів до вступу у ВВНЗ і коледжі.

За словами начальника відділу рекрутингу та комплектування Одеського обласного центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Олексія Панова, такі позитивні показники є результатом роботи Одеського центру військового рекрутингу, який протягом року активно вів агітаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді у середніх та професійних закладах освіти щодо переваг здобуття ступенів бакалавра чи магістра у ВВНЗ. Фахівці військового рекрутингу надавали консультації майбутнім абітурієнтам щодо військової освіти, умов вступу, переліку навчальних закладів. Адже їх у системі військової освіти — 12, усі вони унікальні, орієнтовані за видами Збройних Сил та напрямами діяльності. Наразі доступно понад 150 спеціалізацій та 21 галузь знань.

— Цього року кількість охочих стати курсантами військових вишів та коледжів, якщо порівнювати з попереднім роком, помітно збільшилася. Найпопулярнішими серед вступників традиційно є Військова академія (м. Одеса), де готують спеціалістів для всіх видів Збройних Сил України. У трійці лідерів також Інститут Військово-Морських Сил НУ «ОМА» та Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, — розповів підполковник Олексій Панов. — А лідером серед коледжів є Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту, де готують спеціалістів старшин і сержантів для надводних кораблів і берегових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Серед тих, хто оформив справи до вступу, 95% — це люди 2002-2003 років народження, з них близько 30 % — дівчата. Також у цьому році чимала кількість дітей учасників бойових дій виявила бажання обрати для себе військову кар’єру.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook