ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розвіднику Олегові вручено відзнаку Православної церкви України – медаль «За жертовність і любов до України»

1 Липня 2020
Розвіднику Олегові вручено відзнаку Православної церкви України – медаль «За жертовність і любов до України»

На Харківщині під час шикування військовослужбовців окремої механізованої бригади імені отамана Івана Сірка воїну розвідувального підрозділу Олегові вручено відзнаку Православної церкви України – медаль «За жертовність і любов до України».

Цю нагороду він отримав за клопотанням військового капелана як людина, що готова до кінця захищати Український народ.

– Велика честь для мене мати цю відзнаку. Хоч у мене вже є бойові нагороди, але бути нагородженим від української церкви дуже приємно. П’ять років тому я прийшов до бригади не заради нагород. Просто хочу чимшвидше очистити рідну землю від всілякого проросійського «непотребу», який намагається окупувати наші території, – каже військовослужбовець…

Олег у 2015 році залишив прибутковий бізнес на дружину й дітей і добровільно доєднався до лав воїнів механізованої бригади.

– Я не зміг спокійно жити на мирній території й виховувати дітей, коли на Донбасі майже щодня гинули такі ж, як я, українці. От і вирішив зробити те, що підказувало серце патріота. Відтоді я так само рвуся в бій, – розповів він.

До речі, у будь-якому колективі є такі люди, яких вважають основою, стрижнем. У розвідувальному підрозділі цієї бригади Олег саме такий…

Бойові побратими називають його справжнім профі, розвідником від Бога та старшим наставником для новобранців. Кажуть, він саме з тих бійців, які не звикли зупинятися і стояти на місці, постійно вдосконалюються, працюють на результат.

Зовні дуже стриманий та спокійний, Олег у бою чи під час завдання просто горить своєю роботою. Хоча, як каже сам розвідник, бувають моменти, коли хочеться повернутись до сім’ї, але не для того, щоб відпочити, а щоб вирішити важливі справи.

– Бізнес, який лишив на дружину, потрохи «загинається». Причина цього – карантин та ще низка об’єктивних обставин, – ділиться армієць. – Будинок, який остаточно не добудував, вже потребує ремонту. Діти підростають і для їхнього виховання потрібна батьківська рука, а дружині –  підтримка. Інколи думаю: «Все, досить. Час зупинитись…» Проте минає кілька хвилин, і розумію, що не зможу. Армія не відпускає, тож незабаром – обмежусь відпусткою, і вперед – далі служити заради перемоги.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство