ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рада змінила закон про Службу зовнішньої розвідки: головні акценти

17 Липня 2020, 14:24
Рада змінила закон про Службу зовнішньої розвідки: головні акценти

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт №2414-д, яким вносяться зміни в положення щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України.

За відповідне рішення на засіданні ВРУ 17 липня проголосувало 244 парламентарів, 22 висловилися проти й 64 утрималися.

Зауважимо, що документ про внесення змін до закону “Про Службу зовнішньої розвідки” насамперед передбачає викласти у новій редакції та врегулювати питання правового статусу СЗР, її керівництва, діяльності та загальної структури.

Так, у новій редакції закону унормовано, відповідно до Конституції України, питання керівництва, призначення та звільнення з посад голови, першого заступника і заступників голови СЗР.

У висновку профільного комітету йдеться, що тепер у законі мають чіткіше визначити правовий статус Служби як розвідувального органу України у складі сил безпеки, а також військового формування, яке входить до складу сектору безпеки і оборони держави.

Також у законі визначено загальну структуру СЗР та врегульовано питання утворення територіальних підрозділів, підприємств, установ та організацій у межах затвердженої загальної чисельності відповідно до проєкту закону.

Закон набере чинності одночасно з набранням чинності закону “Про розвідку”.

Читайте нас у Facebook
Новини