ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва з нагоди Дня звільнення Краматорська та Слов’янська

5 Липня 2020

Шановні мешканці Краматорська та Слов’янська!

Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та від себе особисто щиро вітаю Вас із шостою річницею звільнення Краматорська та Слов’янська від російських окупаційних військ.

Звільнення цих стратегічно важливих міст від тривалої облоги, відбулося після майже трьох місяців бойових дій на Донбасі. Але, воно стало черговою перемогою наших Збройних Сил над кремлівськими найманцями, що залишили по собі величезні арсенали зброї російського виробництва.

Саме з цього дня у визволених містах почалося мирне життя, а Ви стали відчувати себе вільними громадянами України. І, я щиро впевнений, що ми ніколи більше не дозволимо загарбникам ступати на нашу з Вами рідну землю.

В цей день ми висловлюємо співчуття рідним і близьким українських воїнів і місцевих мешканців, які поклали своє життя за незалежність України під час проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Слава і честь захисникам, які і сьогодні не шкодуючи життя боронять українську землю від окупантів!

Слава Україні!

Разом переможемо!

День звільнення Краматорська та Слов'янська

ПРИВІТАННЯКомандувача об'єднаних сил ЗС України з нагоди Дня звільнення Краматорська та Слов'янська від проросійських терористівШановні мешканці Краматорська та Слов'янська!Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та від себе особисто щиро вітаю Вас із шостою річницею звільнення Краматорська та Слов'янська від російських окупаційних військ.Звільнення цих стратегічно важливих міст від тривалої облоги, відбулося після майже трьох місяців бойових дій на Донбасі. Але, воно стало черговою перемогою наших Збройних Сил над кремлівськими найманцями, що залишили по собі величезні арсенали зброї російського виробництва.Саме з цього дня у визволених містах почалося мирне життя, а Ви стали відчувати себе вільними громадянами України. І, я щиро впевнений, що ми ніколи більше не дозволимо загарбникам ступати на нашу з Вами рідну землю.В цей день ми висловлюємо співчуття рідним і близьким українських воїнів і місцевих мешканців, які поклали своє життя за незалежність України під час проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил.Слава і честь захисникам, які і сьогодні не шкодуючи життя боронять українську землю від окупантів!Слава Україні!Разом переможемо!генерал-лейтенант Сергій НАЄВ#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #НАЄВ

Опубліковано Командування об'єднаних сил ЗС України Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Стежте за нами в Instagram
Свята та річниці