ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Проросійська ботоферма в Бердянську блокована Службою безпеки України

3 Липня 2020
Проросійська ботоферма в Бердянську блокована Службою безпеки України

Служба безпеки України блокувала в Бердянську діяльність ботоферми, яка входила до розгалуженої міжрегіональної мережі, керованої з Росії, для дискредитації української влади.

Про це повідомляє пресслужба Служби Безпеки України.

Інформаційні «вкиди», які відпрацьовувала ботоферма, були направлені на створення панічних настроїв під час пандемії коронавірусу та дискредитацію дій української влади.

Кіберфахівці спецслужби встановили, що мешканець Бердянська обладнав ботоферму, яка мала необхідне телекомунікаційне обладнання та програмне забезпечення. Її потужності начебто дозволяли генерувати фейки та маніпулятивні матеріали від імені понад 500 ботів.

«Для реєстрації акаунтів зловмисник використовував SIM-картки як українських, так і російських мобільних операторів. Інформаційні «вкиди», які відпрацьовувала ботоферма, були направлені на створення панічних настроїв під час пандемії коронавірусу та дискредитацію дій української влади», ‒ зазначили у відомстві.

Правоохоронці провели обшук та вилучили комп’ютерну техніку зі спеціальним програмним забезпеченням, технічне обладнання і майже 900 карток українських і російських мобільних операторів.

Раніше кіберфахівці СБУ блокували міжрегіональну мережу ботоферм у Києві та кількох областях, якою керували з Російської Федерації.

Читайте також: СБУ блокувала розгалужену мережу ботоферм, якою керували з Росії

Читайте нас в Telegram
Новини