ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент на Волині зустрівся з ветеранами АТО/ООС

9 Липня 2020
Президент на Волині зустрівся з ветеранами АТО/ООС

У Луцьку Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з ветеранами бойових дій Волинської області, які захищали територіальну цілісність і незалежність України на Донбасі,  у зоні проведення АТО/ООС.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Ветерани порушили низку актуальних для них питань, насамперед щодо доступу до медичної допомоги та покращення соціального забезпечення. Крім трьох чинних програм лікування, обговорили можливості для створення нової програми, яка покривала б дорогу медичну допомогу для ветеранів з інвалідністю.

«Для держави це незначна сума порівняно з тим, що ви віддали й віддаєте Україні. Тому я тут з вами погоджуюся повністю», – сказав Президент.

Також до Володимира Зеленського звернулася мати одного із загиблих воїнів із проханням про скасування розважальних заходів та роботи розважальних закладів у День пам’яті захисників України 29 серпня. Володимир Зеленський повідомив, що це питання вже опрацьовано, і День пам’яті захисників буде справжнім днем вшанування і скорботи за тими, хто віддав за Україну найцінніше – своє життя.

Глава держави наголосив, що нещодавно в Офісі Президента було створено Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих, яка опікується допомогою захисникам України. Глава держави очікує, що Рада візьме на себе основні питання комунікації та допомагатиме з вирішенням актуальних проблем.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 9 липня перебуває з робочою поїздкою у Волинській області.

Стежте за нами в Instagram
Новини