ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Посла України викликали до МЗС Вірменії через заяву про конфлікт із Азербайджаном

14 Липня 2020
Посла України викликали до МЗС Вірменії через заяву про конфлікт із Азербайджаном

Міністерство закордонних справ Вірменії викликало сьогодні посла України у Вірменії Івана Кулебу з огляду на напруженість між Вірменією та Азербайджаном.

Про це повідомляє пресслужба вірменського зовнішньополітичного  відомства.

«14 липня в МЗС РВ був запрошений посол України у Вірменії Іван Кулеба, якого прийняв заступник міністра закордонних справ Шаварш Кочарян», – йдеться в повідомленні.

Кочарян представив послу оцінку МЗС у зв’язку із заявою МЗС України про напруженість на вірменсько-азербайджанському кордоні.

Згідно з повідомленням, під час зустрічі заступник міністра закордонних справ Вірменії також поінформував посла України про «початі азербайджанськими збройними силами з 12-го липня порушення режиму припинення вогню у північно-східному напрямку вірменсько-азербайджанського кордону, про послідовний цілеспрямований обстріл цивільної інфраструктури і мирного населення, а також про ситуацію, створену внаслідок агресивних дій Азербайджану».

Нагадаємо: 13 липня Міністерство закордонних справ України  виступило із заявою, що українська сторона виступає за політичне врегулювання ситуації між Вірменією та Азербайджаном на основі дотримання суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах.

12 липня Міністерство оборони Азербайджану повідомило про спробу підрозділів вірменської армії атакувати позиції азербайджанських сил на Товузькому напрямку кордону із залученням артилерії.

Внаслідок боїв, що тривали в ніч на 13 липня, загинули четверо азербайджанських військових, ще четверо були поранені.

Зі свого боку пресслужба Міноборони Вірменії заявила, що ситуація на кордоні загострилася після спроби прориву з боку Азербайджану. За інформацією вірменських військових, двоє поліцейських і троє військовослужбовців зазнали легких поранень.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України