ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ОК «Північ» готується до тестування з англійської мови

6 Липня 2020, 14:46
ОК «Північ» готується до тестування з англійської мови

Цього тижня визначатимуть рівень знань англійської мови офіцерів оперативного командування «Північ». До проходження тестування військовослужбовці готові, адже до цього з ними займалися на базі оперативного командування.

Ініціатива вивчати іноземну мову під час служби виникла на початку року. Але в умовах карантину починання офіцерів реалізовувалося поступово. На щастя, генерал-майор Валерій Залужний підтримав і допоміг розвинути нашу ідею,коментує старший офіцер пресцентру оперативного командування «Північ» Олена Мокренчук.

З лютого військовослужбовці мають змогу двічі на тиждень відвідувати заняття з іноземної мови. Близько 180 офіцерів розподілили на три групи, відповідно до рівня знань: ті, що днями планують підтвердити рівень СМР-2, СМР-1 та початківці.

До викладання залучають офіцерів з Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, а також найкраще підготовлених військовослужбовців оперативного командування. Є домовленість про залучення колег з Північноатлантичного альянсу, зокрема з США.

– Складання тесту не вплине на навчальний процес. Навпаки, це допоможе виявити наші слабкі сторони і стане додатковою мотивацією, –коментують у командуванні.

Тести на визначення рівня знань проводять періодично. Вони містять чотири види завдань: читання, аудіювання, письмо й говоріння. Дата проведення залежить від розробки завдань у військових вишах.

Нагадаємо, що з 2025-го у Збройних силах України планується зробити володіння англійською обов’язковою вимогою для офіцерів. Про це заявив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Підготувала Анна ГУДЗЬ, АрміяInform

9
2
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Навчання та тренування, Новини